Promocje - garaże blaszane

GARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁ

GARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁGARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁ
Do konce akce zbývá:
dnůhodinminutvteřin
Vyhledat více Promocje - garaże blaszane
Druh střechy
Rozměry:
ŠířkaDélka
zamów Kotce

Hlavní stránka / Proč MY?

velikost textu: A A A
Proč MY?

Nejnižší cena

 

Bomstal – jako největší výrobce plechových garáží v Evropě, ročně prodává desítky tisíc plechových garáží. Díky tak dobře vyvinuté prodejní sítí jsme schopni vyjednávat ceny materiálů s železárnami. V důsledku toho můžeme našim zákazníkům nabídnout nejlevnější garáže na trhu (v poměru jakost – cena).

 

Bezpečnost:

 

Když kupujete v naší firmě garáž, platíte za ni teprve v momentu montáže. Nevyžadujeme žádné zálohy nebo platby – 100% částky se platí u přejímky. Máte jistotu, že během přejímky zaplatíte přesně takovou částku, jaká byla sjednána během jednání s konzultantem – bez skrytých poplatků a nákladů. Nenastane taková situace, že se na místě ukáže, že je třeba zaplatit více, než bylo sjednáno.
Na každý námi prodávaný výrobek poskytujeme záruku výrobce. Základem záruky je potvrzení nákupu (paragon nebo daňová faktura).

 

Dodržení lhůty:

 

Naše výrobky jsou dodávány zákazníkům co nejrychleji, jak je to jen možné (od 1 do 21 pracovních dnů). Během realizace každé objednávky klademe velký důraz na to, aby garáž byla dodána v termínu sjednaném spolu se zákazníkem – naše účinnost přesahuje 98%. Jediným důvodem opoždění ve zbývajících 2% mohou být pouze činitele nezávislé na naší firmě (povětrnostní podmínky, náhlá porucha automobilu, atd.).

 

Doprava:

 

Naše firma vlastní desítky dodávkových vozidel, vhodně přizpůsobených pro dopravu ocelových konstrukcí, jimiž dodáváme naše výrobky na uvedenou adresu. Díky kvalifikovaným pracovníkům jsou hotové prvky garáže sešroubovávány do celku během necelých 30 minut (v případě standardních konstrukcí).

 

Zkušenost:

 

FPUH Bomstal se zabývá výrobou plechových garáží od roku 1996. Díky důsledné realizaci předpokládané strategie jsme aktuálně největší firma v Evropě specializující se na výrobu plechových garáží. Výsledkem dynamického vývoje naši firmy je nabídka velkého sortimentu lehkých ocelových konstrukcí. Jsme schopni realizovat každou atypickou objednávku.
Všechny naše výrobky provádíme z pozinkovaných plechů, jak rovněž z lakovaných plechů (dle vzorníku barev RAL).

 

Kontakt:

 

Díky kompetentním konzultantům se celá transakce provádí v příjemné atmosféře. Naši konzultanti Vám pomohou zvolit optimální výrobek, a také zodpoví na veškeré dodatečné dotazy. Ve snaze o pohodlí našich zákazníků byl uveden do provozu „Rychlý kontakt”, v rámci kterého jsou naši konzultanti k Vaší dispozici od 8:00 do 21:00 hodin.

Copyright © Bomstal
Realizace: Intellect.pl


Powiększ