Promocje - garaże blaszane

GARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁ

GARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁGARÁŽ 3m x 5m POZINKOVANÁ
Do konce akce zbývá:
dnůhodinminutvteřin
Vyhledat více Promocje - garaże blaszane
Druh střechy
Rozměry:
ŠířkaDélka
zamów Kotce

Hlavní stránka / O firmie

velikost textu: A A A
O firmie

Firma Bomstal působí od roku 1996. Od začátku se zabýváme výrobou plechových garáží. Díky důsledné realizaci předpokládané strategie jsme aktuálně největší firma v Evropě specializující se na výrobu plechových garáží. Efektem dynamického vývoje naší firmy je nabídka velkého sortimentu lehkých ocelových konstrukcí.
Každý rok zvolí naši firmu desítky tisíc zákazníků z Polska a také z jiných států Evropské unie jako dodavatele různého druhu ocelových konstrukcí, standardních a také podle individuálních projektů objednávajících. Naše firma vlastní největší flotilu dodávkových vozidel, přizpůsobených k dopravě ocelových konstrukcí. Díky tomu jsme schopni v krátké dodací lhůtě dodat garáž na každé místo v tuzemsku.
Základem působení naší firmy je neobvykle dobře sehraný tým osob, kompetentních v plněných funkcích, kteří poradí v oblasti výběru a správného využití garáží z naší nabídky.
Jako firma jsme byli mnohokrát oceněni nejrůznějšímí čestnými uznáními: Firma Bomstal se rovněž zúčastňuje různého druhu charitativních akcí. Více na toto téma se můžete dozvědět v části „Bomstal – více než plechové garáže”.

 

Bomstal - více než garáže

Firma Bomstal - galerie
Copyright © Bomstal
Realizace: Intellect.pl


Powiększ